a

İstanbul Esenyurtta Satılık 3+1 Daireler Ve Kiralık 2+1 Dairelerİstanbul Esenyurtta satılık 3+1 daireler tabiri yerinde ise peynir ekmek gibi satılan binalardır. 3+1 ülkemizde nerede olursa olsun en çok satılan bina tiplerinin birincisidir. Çünkü büyük evlerdir ve bu sayede kolay kiracı bulabilir, ya da evi almak isteyenler tereddüt yaşamazlar. Fakat İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 dairelerden bir eviniz  varsa buna daha zor kiracı bulabilirsiniz. Çünkü geniş aileler bu tür evlere sığamazlar. İstanbul Esenyurtta eşyalı kiralık daireler ise her daim müşteri bulan evlerdir. Çünkü yalnız yaşayan kişilerin fazla eşyası olmaz ve eşyalı evler tam aradıklarıdır.

İstanbul Esenyurtta satılık 3+1 dairelerden birine sahipseniz, çok şanslısınız denebilir. İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 dairelerden bıkmış olanlar ev satın almak için genellikle 3+1 evleri tercih ederler. Çünkü geniş bir evde oturmak herkesin hayalidir.

http://www.emlakz.com/Istanbul/Esenyurt/kiralik-evler.aspx sayfasına gelerek Esenyurt muhitinde bulunan her tür ev ve işyeri ilanına rahatlıkla bakabilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Dron Damla İle Alkolle Yaşamaktan Kurtulun

  Kişilerin hem fiziki hem de psikolojik sağlığına zarar verecek kadar alkole tutkun olmalarına alkolizm adı verilmektedir ve alkolizm günümüzde sadece Türkiye’de değil bir çok ülkede en temel sorunlardan biri olmaktadır. Öyle ki bunun için “http://dron-damla.com/” sitesinde bulunan ürün ile ilgili çeşitli çalışmalar yapılarak alkolizmin önüne geçilebileceği ispatlanıp ortaya çıkarılmıştır. Alkolizm sorunu olan kişilere alkolik adı...

2 Kişilik Oyunlar

Oyunlar çocukluğumuzdan belki de ömrümüzün sonuna kadar hep hayatımızın bir parçası olarak kalacak. Sokaklarda kaldırımlara kiremit taşı ile çizdiğimiz dokuz taş çizgilerinin yerini artık online oyunlar almış olsa da değişsen sadece içerik ve oyunlar oldu. Online oyunlar arasında da rekabeti, kimi zaman da tek bilek olup rakiplere karşı savaşmayı gerektiren iki kişilik oyunlar oldukça fazla...
Makale'ye Yorum Yapın

SPONSOR REKLAM KÖŞEMİZ-1

ukash al trafo
kız oyunu gunesliakademi

SPONSOR REKLAM KÖŞEMİZ-2

Subway Surfers logo (3)
reklam alanı reklam alanı

SPONSOR REKLAM KÖŞEMİZ-3

tozlukalem okulsaatim
meyzena keder7beni

SPONSOR REKLAM KÖŞEMİZ-4

kanayanyaram hayatbulmak
hayat7beni gulceren

ARŞİV KÖŞEMİZ

SPONSOR REKLAM KÖŞEMİZ-5

gazipasalim dert7beni
divaneyim ask7beni
sayaç Yandex.Metrica