a

İstanbul Esenyurtta Satılık 3+1 Daireler Ve Kiralık 2+1 Daireler


  • Tanıtım
  • 12 Mar 2014
  • Emrah Berber
  • Okunma
  • Yorum Yok

İstanbul Esenyurtta satılık 3+1 daireler tabiri yerinde ise peynir ekmek gibi satılan binalardır. 3+1 ülkemizde nerede olursa olsun en çok satılan bina tiplerinin birincisidir. Çünkü büyük evlerdir ve bu sayede kolay kiracı bulabilir, ya da evi almak isteyenler tereddüt yaşamazlar. Fakat İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 dairelerden bir eviniz  varsa buna daha zor kiracı bulabilirsiniz. Çünkü geniş aileler bu tür evlere sığamazlar. İstanbul Esenyurtta eşyalı kiralık daireler ise her daim müşteri bulan evlerdir. Çünkü yalnız yaşayan kişilerin fazla eşyası olmaz ve eşyalı evler tam aradıklarıdır.

İstanbul Esenyurtta satılık 3+1 dairelerden birine sahipseniz, çok şanslısınız denebilir. İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 dairelerden bıkmış olanlar ev satın almak için genellikle 3+1 evleri tercih ederler. Çünkü geniş bir evde oturmak herkesin hayalidir.

http://www.emlakz.com/Istanbul/Esenyurt/kiralik-evler.aspx sayfasına gelerek Esenyurt muhitinde bulunan her tür ev ve işyeri ilanına rahatlıkla bakabilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

how to unlock iphone 5s

Are you an iphone 5s user and want to unlock your your iphone 5s as you are unable to enjoy other network offers. Well, don’t worry now you can easily unlock imei iphone 5s with unlock iphone 5s software and can your choice network. iphone 5s is one of the best device developed by Apple...

Bilim Kurgu Filmlerindeki Heyecan

Oldukça güzel film kategorilerinden biriside bilim kurgudur. Bilim kurgunun izleyiciler tarafından oldukça beğenilmesindeki ana neden ise gerçek hayatta göremeyeceğimiz teknolojik aletleri görmemiz ve kurgu olarak hayallerimizi zorlayan sahneler ile karşılaşmamızdır. Bu kategoriye ait birçok filmi izlemek için kaliteli bir film izleme sitesini tercih etmeniz çok mantıklı bir seçim olacaktır. Bu sayede izleyeceğiniz filmlerden çok daha...
Makale'ye Yorum Yapın

REKLAM KÖŞEMİZ

ukash al trafo
reklam alanı gunesliakademi

ARŞİV KÖŞEMİZ

REKLAM KÖŞEMİZ

djNog7 kız oyunu
reklam alanı reklam alanı

REKLAM KÖŞEMİZ

Subway Surfers reklam alanı
logo (3) uydu servisi
sayaç Yandex.Metrica