İstanbul Esenyurtta Satılık 3+1 Daireler Ve Kiralık 2+1 Daireler

Emrah BerberGüncel Blog0 Yorum12 Mart 2014

İstanbul Esenyurtta satılık 3+1 daireler tabiri yerinde ise peynir ekmek gibi satılan binalardır. 3+1 ülkemizde nerede olursa olsun en çok satılan bina tiplerinin birincisidir. Çünkü büyük evlerdir ve bu sayede kolay kiracı bulabilir, ya da evi almak isteyenler tereddüt yaşamazlar. Fakat İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 dairelerden bir eviniz  varsa buna daha zor kiracı bulabilirsiniz. Çünkü geniş aileler bu tür evlere sığamazlar. İstanbul Esenyurtta eşyalı kiralık daireler ise her daim müşteri bulan evlerdir. Çünkü yalnız yaşayan kişilerin fazla eşyası olmaz ve eşyalı evler tam aradıklarıdır.

İstanbul Esenyurtta satılık 3+1 dairelerden birine sahipseniz, çok şanslısınız denebilir. İstanbul Esenyurtta kiralık 2+1 dairelerden bıkmış olanlar ev satın almak için genellikle 3+1 evleri tercih ederler. Çünkü geniş bir evde oturmak herkesin hayalidir.

http://www.emlakz.com/Istanbul/Esenyurt/kiralik-evler.aspx sayfasına gelerek Esenyurt muhitinde bulunan her tür ev ve işyeri ilanına rahatlıkla bakabilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

İstanbul Esenyurtta Satılık 3+1 Daireler Ve Kiralık 2+1 Daireler Hakkında Yorum Yaz

SPONSOR REKLAM

subway-surfalstudy gunesliakademi
KolayYolculukGetAttachmentemlak kasabası
bozcaada otellerigulet kiralamareklam

SPONSOR REKLAM

a1a2a3
a4a5a6
a7a9a8

ALEXA

PageRank Checker

ARŞİV KÖŞEMİZ

TOPLİST

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu